×

Registrácia

Informácie o profilu

Prihlasovacie údaje

alebo sa prihlásiť

Musíš zadať meno
Musíš zadať priezvisko
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadať e-mailovú adresu
This email is already registered!
Robot detected, account not created.
Musíš zadať heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš súhlasiť s obchodnými podmienkami
Zle zadaný email alebo heslo

Zapana

Pánska módna značka, ktorá vznikla v roku 2018. Vymedzuje sa voči "fast fashion" a vytvára ponuku módnych outfitov, ktoré v sebe snúbia tradičné kúsky mužského šatníka s originálnymi doplnkami. Hľadá si cestu k svojim zákazníkom nekonvenčným prístupom k móde a je vhodná pre mužov, ktorí sa chcú obliekať nadčasovo a elegantne, ale zároveň nezviazane a nevšedne a chcú sa cítiť pohodlne.

Zapana hľadá svojich výrobcov / dodávateľov na území EÚ, jedná sa o rodinné firmy, ktoré dodržiavajú tradičné postupy výroby s ohľadom na etiku podnikania. Zapana ponúka komfort v podobe starostlivo vybraného sortimentu, ktorý sa dá jednoducho kombinovať a pôsobí nadčasovo a elegantne.

Ombre

k z obchodnej spolupráce vznikne priateľstvo

Ombre Clothing je poľskou módnou značkou, ktorá bola založená v roku 2008 piatimi poľskými fashion nadšencami. Začínali ako maloobchodníci s ponukou pánskej aj dámskej konfekcie. Postupom času sa však značka vyvíjala a rozrastala sa. Ombre sa tak rozhodlo, že úplne odstrihne dámsku sekciu a začne sa naplno venovať nadčasovej pánskej móde. Práve v tomto období začali vznikať najikonickejšie produkty, ktoré zoženiete dodnes v ich/našej ponuke. Táto štýlová pánska značka je jedným z hlavných pilierov nášho e-shopu. Jedinečnosť, ktorá spočíva predovšetkým v kvalitných materiáloch a rozmanitosti vzorov, alebo farieb dopĺňa moderný autentický vzhľad. Každý návštevník si tak vďaka originálnej móde tejto značky príde na svoje. Ombre sa podarilo obsadiť skoro všetky kategórie v našej ponuke. Od mikín, jogger nohavíc a búnd po pánske blejzery alebo kabáty.

Ak ste jedným z tých, ktorí si potrpia na dokonale padnúce sako, ale túžia aj po pohodlnom kúsku za skvelú cenu, potom bude práve táto značka zásahom do čierneho! Ďalším z veľmi typických aspektov je slim fit strih, ktorý skvele zvýrazní prednosti všetkých typov postáv. Ak sa teda chystáte do mesta, na pracovnú schôdzku, do divadla alebo na skúšku, Ombre by malo byť vašou jasnou voľbou!

Many Mornings

Súčasťou páru a pritom každá iná - tým sa vyznačujú ponožky značky Many Mornings. Niektoré sú poriadne bláznivé, niektoré menej, avšak zaručene Vám spestria šatník a stanete sa stredobodom pozornosti. Značka bola založená Adrianom Morawiakem a Maciejom Butowkim v poľskom meste Aleksandrów Łódzki. Pokračujú v rodinnej tradícii, firma Adrianových rodičov vyrábala ponožky už 25 rokov. Stále vymýšľajú nové nápadité vzory a z každého nákupu venujú 5% na charitu a ľuďom v núdzi.

Vasky

Česká značka topánok pochádzajúca zo Zlína, založená v roku 2016, vtedy osemnásťročným Václavom Staňkom, ktorý sa o kvalitnú obuv začal zaujímať už na strednej škole. "Vaško v srdci i na nohách" - to je ich motto. Jednoduché a ostré línie, minimalistický vzhľad a neokukané farebné kombinácie. Vlastnosti topánok Vasky oceňujú najmä tí, ktorí cestujú krajom, ale aj po celom svete. Do Vasiek pri výrobe vkladajú svoju vlastnú túžbu po objavovaní a cestovaní, a tak sa aj ony (topánky) chcú nazrieť do celého sveta. Verí, že vám budú spoločníkom pri dobrodružstvách a zážitkoch, nech už sa vydáte kamkoľvek. Sníva, že raz Vasky prejdú naozaj celý svet. Na svojich stránkach zverejňuje fotografie nositeľov Vasiek z ich ciest po rôznych kútoch Európy (sveta).

Just Rhyse

Baviť sa a užívať si život naplno - to je motto Just Rhysa. Táto značka bola založená v roku 2016 jedným z najväčších street a hip-hopových eshopov DefShop v Berlíne. Kúsky Just Rhysa sú veľmi pestré a spája zdanlivo nespojiteľné. Značka sa prezentuje ako otvorená novým ľuďom a kultúram, a využíva k tomu každú príležitosť.

Dangerous DNGRS

Značka Dangerous DNGRS bola založená v roku 2016 jedným z najväčších street a hip-hopových eshopov, DefShop v Berlíne. Jej cieľom je vzbura. Nenásilnou, ale jasnou formou bez kompromisov sa snažia vyjadriť svoj postoj k životu - chcú vyvolať v nositeľoch reakciu, vzburu a zamyslenie sa nad kritickými otázkami. Značka je provokatívna a stavia sa proti politickému, kultúrnemu aj mediálnemu prúdu. Dôležitá je pre ňu individualita, dominantnými farbami sú čierna, červená a olivová. Značka Dangerous DNGRS je úzko spätá s nemeckou hiphopovou scénou. Podporuje mladé talenty aj osvedčených hudobníkov, prináša aktuality a podporuje koncerty a turné.

Attention,

unfortunately our new system does not remember your old password, but do not despair!

Your new password will arrive in the e-mail.