Užívateľ

Zapana

Pánska módna značka, ktorá vznikla v roku 2018. Vymedzuje sa voči "fast fashion" a vytvára ponuku módnych outfitov, ktoré v sebe snúbia tradičné kúsky mužského šatníka s originálnymi doplnkami. Hľadá si cestu k svojim zákazníkom nekonvenčným prístupom k móde a je vhodná pre mužov, ktorí sa chcú obliekať nadčasovo a elegantne, ale zároveň nezviazane a nevšedne a chcú sa cítiť pohodlne.

Zapana hľadá svojich výrobcov / dodávateľov na území EÚ, jedná sa o rodinné firmy, ktoré dodržiavajú tradičné postupy výroby s ohľadom na etiku podnikania. Zapana ponúka komfort v podobe starostlivo vybraného sortimentu, ktorý sa dá jednoducho kombinovať a pôsobí nadčasovo a elegantne.

Ombre

Príbeh piatich módnych nadšencov z Poľska začal nápadom v roku 2008. Už od začiatku usilujú o to, aby sa každý muž cítil výnimočne, preto prišli s myšlienkou elegantnej, praktickej a kvalitnej módy. A tak začali vznikať najikonickejšie produkty, ktoré si môžete práve teraz kúpiť aj v našej ponuke. 

Obzvlášť si ich ceníme za ich jedinečnosť, ktorá spočíva predovšetkým v kvalitných materiáloch. Zameriavajú sa na detail a rozmanitý dizajn. Vďaka tomu mohli v priebehu rokov zostať verný svojim zásadám a hodnotám.

Do ponuky tradičných odevov a doplnkov vnášajú ich dizajnéri aktuálne trendy. Ich kombináciou tak unikátne vyjadríte svoju osobnosť.

Oblečú vás na každú situáciu bežného aj nevšedného života. Ich typickým znakom je slim fit strih, ktorý skvele vyzdvihuje prednosti atletických typov postáv. Nechajte sa inšpirovať, bavte sa, kombinujte a prepájajte.

BeWooden

Jedinečnosť značky spočíva vo vášni pre krásu prírody. Predovšetkým jej drevnaté časti, ktorá pochádza z nadbytočnej produkcie lokálnych rezbárstvo a z certifikovaných a udržateľných exotických plantáží. Sympatická skupinka mladých ľudí z Česka si zakladá na ručnej výrobe originálnych pánskych i dámskych doplnkov z dreva. S veľkou dávkou trpezlivosti, usilovnosť a pozornosti čaruje pod svojimi rukami unikátne a jedinečné detaily, ktorými môžete obohatiť svoj outfit, alebo vykúzliť úsmev na tvári svojim blízkym.

Vybrali sme pre vás tie najlepšie brošne, traky, peňaženky, batohy, kravaty, opasky, ozdoby do klopy a zápisníky, ktoré vyrozpráva váš príbeh.

Piazza Italia

Taliansko je už od pradávna centrom módy a spoločnosť Piazza Italia premieta taliansky temperament aj do svojich produktov. Všetko, čo z ich dielne uzrie svetlo sveta, je odvážne a štýlové.

Mužov aj ženy oblieka od roku 1993. A počas niekoľkých posledných rokov, vďaka iniciatíve troch mladých podnikateľov s hlbokým porozumením a víziou, sa Piazza Italia stala jednou z popredných spoločností v oblasti módneho oblečenia za dostupné ceny. Piazza tak má dnes širokú sieť obchodov a sídlia prevažne na hlavných talianskych námestiach. Odtiaľ tiež pochádza názov, pretože v talianskom jazyku sa námestie povie Piazza.

Vybrali sme pre vás najlepšie odevy zo sekcie pánskej módy. Ich kvalitou a širokým výberom rôznych dizajnov za dostupné ceny teraz obohatíme aj váš šatník.

Pre Piazza Italia je móda umenie, staňte sa umelcom a vytvorte si svoj štýl.

Urban Classics

Poslaním partičky módnych špecialistov z Nemecka je obliecť muža do vysoko kvalitného oblečenia v streetwear štýle. Svet svojimi neokukanými a zároveň univerzálnymi kúskami obohacujú od roku 2005. 

Všetky ich kolekcie idú ruka v ruke s aktuálnymi trendami módneho priemyslu. Záleží im na originalite a pohodlí, preto si môžete byť istí, že s oblečením značky Urban Classics budete v správnych rukách.

Vybrali sme si ich pre ich prácu s neobyčajnými materiálmi, z ktorých dokážu ušiť unikátne kúsky. V ponuke tak môžete nájsť napríklad semišové bundy, prešívané vetrovky, alebo riflové bomberky s golierom.

Rozsiahla ponuka vám poskytne kopec príležitostí a sami zistíte, že vás oblečenie značky Urban Classics nikdy nesklame.

Duo Men

Od roku 2012 prichádza z centra obuvníckej tradície, z poľského mesta Kalwaria Zebrzydowska, svieži vietor pre naše nohy. Rovnako, ako všetci skúsení obuvníci, aj Duo Men tam našli zázemie pre svoju tvorbu starého krásneho remesla v modernom poňatí. Ich topánky sú v súlade so súčasným módnymi trendmi a zároveň kráčajú spoločne s nepísanými požiadavkami na obuv k spoločenským udalostiam. 

Vďaka precíznemu spracovaniu a širokej ponuke štýlov sme našu ponuku obohatili práve o kvalitné kožené oxfordky, mokasíny, loafery, spoločenské topánky a tiež derby topánky. Či už teda v topánkach Duo Men vyrazíte do mesta, na ples, alebo na svadbu, výberom tohto obuvníckeho skvostu neurobíte chybu.

Vsaďte na dvojicu dizajnérov na pánsku obuv a tešte sa na mnoho udalostí a zážitkov, ktoré spolu s koženými topánkami navštívite.

Many Mornings

Súčasťou páru a pritom každá iná - tým sa vyznačujú ponožky značky Many Mornings. Niektoré sú poriadne bláznivé, niektoré menej, avšak zaručene Vám spestria šatník a stanete sa stredobodom pozornosti. Značka bola založená Adrianom Morawiakem a Maciejom Butowkim v poľskom meste Aleksandrów Łódzki. Pokračujú v rodinnej tradícii, firma Adrianových rodičov vyrábala ponožky už 25 rokov. Stále vymýšľajú nové nápadité vzory a z každého nákupu venujú 5% na charitu a ľuďom v núdzi.

Attention,

unfortunately our new system does not remember your old password, but do not despair!

Your new password will arrive in the e-mail.