REGISTRUJ SA HNEĎ

Chcete získať stále zľavy na Wayfarer.sk?

Zaregistruj sa a začni využívať výhody vernostného programu. Všetky nákupy na našom e-shope evidujeme a sčítavame. Stačí, aby súčet všetkých všetkých Tvojích objednávok dosiahol hodnoty 80 € a od ďalšej objednávky už nakupuješ s trvalou zľavou. Verných zákaznikov delíme do štyroch skupín.

 

ZAČIATOČNÍK

Vitajte v rodine Wayfarer! Odteraz, ako čerstvo registrovaný zákazník, u nás nakupujete so zľavou 3%. Všetky nákupy v našom e-shope evidujeme a sčítame. Akonáhle súčet Vašich objednávok dosiahne čiastku v hodnote 80 € povýšime vás na bronzového zákazníka. Utrácať sa vypláca! 

 

BRONZOVÝ ZÁKAZNÍK

Účet bronzového zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 80 € a pri ďalších nákupoch trvalo využíva 5% zľavu na všetky produkty

 

STRIEBORNÝ ZÁKAZNÍK

Účet strieborného zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 200 € Kč a pri ďalších nákupoch trvalo užíva 7% zľavu na všetky produkty.

 

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Účet zlatého zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 400 € a pri ďalších nákupoch trvalo užíva 10% zľavu na všetky produkty

 

PRAVIDLA VERNOSTNÉHO PROGRAMU

1. Program je určený iba pre registrovaných koncových zákazníkov. Registráciu koncového zákazníka je možné uskutočniť pri nákupe v našom e-shope pred dokončením objednávky.

2. Pokiaľ chcete využívať výhody vernostného programu, musíte uskutočňovať všetky objednávky po prihlásení.

3. Aktuálny súčet všetkých realizovaných objednávok zistíte po prihlásení v sekcií "Moje objednávky".

4. O aktivácií účtu bronzového, strieborného alebo zlatého zákazníka Vás budeme informovať e-mailom a po prihlásení do e-shopu sa Vám automaticky zobrazia výhodnejšie ceny. 

5. Vyhradzujeme si právu na akukoľvek zmenu pravidiel a odmien vernostného programu.

Registráciou získavaš nielen dokonalý prehľad o svojích objednávkach a informácie o chystaných akciach a zľavách, ale taktiež možnosť nakupovať za veľmi výhodné ceny.

Vernosť sa vypláca!

REGISTRUJ SA HNEĎ