Nováčik
Útrata za posledné 2 roky ≥ 0 €

 • zľava na produkty - 3 %

Bronzový
Útrata za posledné 2 roky > 120 €

 • zľava na produkty - 5 %
 • doprava zadarmo nad 20€

Strieborný
Útrata za posledné 2 roky > 200 €

 • zľava na produkty - 7 %
 • doprava zadarmo nad 20 €

Zlatý
Útrata za posledné 2 roky > 400 €

 • zľava na produkty - 10 %
 • doprava zadarmo nad 20 €
Zaregistrovať sa

CHCEŠ ZÍSKAŤ STÁLE ZĽAVY NA WAYFARER.SK?

Zaregistruj sa a začni využívať výhody vernostného programu. Všetky nákupy na našom e-shope evidujeme a sčítavame. Stačí, aby súčet všetkých všetkých tvojích objednávok dosiahol hodnoty 120 € a od ďalšej objednávky už nakupuješ s trvalou zľavou a poštovným zadarmo. Verných zákaznikov delíme do štyroch skupín.

A ČO TAK DOPRAVU ZDARMA?

Ako získať poštovné zadarmo? Jednoducho! Stačí sa zaregistrovať a urobiť cez svoj účet objednávky v celkovej hodnote 120 €. Automaticky si ťa potom náš systém zaradí ako bronzového zákazníka, ktorý už dopravu pri žiadnej z ďalších nákupov platiť nemusí (platí pri objednávke nad 20€), a naviac budeš mať možnosť čerpať zľavy, ktoré Ti už nikto neodoprie! Vernosť u nás sa jednoducho vyplatí!

PRAVIDLA VERNOSTNÉHO PROGRAMU

 1. Program je určený iba pre registrovaných koncových zákazníkov. Registráciu koncového zákazníka je možné uskutočniť pri nákupe v našom e-shope pred dokončením objednávky.
 2. Pokiaľ chceš využívať výhody vernostného programu, musíš uskutočňovať všetky objednávky po prihlásení.
 3. Aktuálny súčet všetkých realizovaných objednávok zistkaš po prihlásení v sekcií "Moje objednávky".
 4. O aktivácií účtu bronzového, strieborného alebo zlatého zákazníka ťa budeme informovať e-mailom a po prihlásení do e-shopu sa Ti automaticky zobrazia výhodnejšie ceny.
 5. Vyhradzujeme si právu na akukoľvek zmenu pravidiel a odmien vernostného programu.

Registráciou získavaš nielen dokonalý prehľad o svojích objednávkach a informácie o chystaných akciach a zľavách, ale taktiež možnosť nakupovať za veľmi výhodné ceny.

Vernosť sa vypláca!

NOVÁČIK

Vitaj v rodine Wayfarer! Odteraz, ako čerstvo registrovaný zákazník, u nás nakupuj so zľavou 3 %. Všetky nákupy v našom e-shope evidujeme a sčítame. Akonáhle súčet tvojich objednávok dosiahne čiastku v hodnote 120 €, povýšime ťa na bronzového zákazníka, za čo získaš väčšiu zľavu a navyše aj poštovné zadarmo pri objednávke nad 20€.

Utrácať sa vypláca!

BRONZOVÝ ZÁKAZNÍK

Účet bronzového zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 120 € a pri ďalších nákupoch trvalo využívaš 5 % na všetky produkty a ešte budeš mať aj postovne zadarmo pri objednávke nad 20 €.

STRIEBORNÝ ZÁKAZNÍK

Účet strieborného zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 200 € a pri ďalších nákupoch trvalo užívaš 7 % na všetky produkty na va ešte budeš mať aj postovne zadarmo pri objednávke nad 20 €.

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Účet zlatého zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 400 € a pri ďalších nákupoch trvalo užívaš 10 % na všetky produkty a ešte budeš mať aj postovne zadarmo pri objednávke nad 20 €.

Search engine powered by ElasticSuite