Čo keď mi oblečenie nebude sedieť?

Pokiaľ tovar bude vrátený kompletný, v pôvodnom stave a nebude javiť známky opotrebenia a používania, nie je problém veľkosť vymeniť. S tovarom musí byť zaslaný reklamačný formulár. Tovar NEzasielajte na dobierku, nebol by prijatý.

 

Čo ked sa mi tovar nebude páčiť?

Kupujúci má nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14-tich dní od obdržania tovaru bez udania dôvodu. V takom prípade odošlite nepoškodený tovar spoločne s vyplneným formulárom pre vrátenie tovaru  na adresu Reklamácia - X-Trader.cz s.r.o. Marko Logistic, s.r.o., Depo 24, Hviezdoslavova 68, 010 01 Žilina, Slovenská republika.

 

Kedy mi objednaný tovar dorazí?

Pri objednávke na dobierku štandardne dodržujeme dobu dodania 24-48 hodin od prijatia objednávky (okrem nepracovných dní). Pokiaľ zvolíte platbu prevodom, bude tovar odoslaný do 24 h od prijatia Vašej platby na náš bankový účet.

 

Kde nájdem faktúru k dodanému tovaru?

Faktúra za objednaný tovar Vám bude doručená v elektronickej podobe na Váš e-mail  v deň doručenia zásielky. V prípade, že sa tak nestane, poprípade požadujete doručenia faktúry v papierovej podobe, zažiadajte si o faktúru bezodkladne na e-mail info@wayfarer.sk.

 

Predáváte aj iné okuliare než tie, ktoré sú vystavené v e-shope?

Nie, všetky okuliare, ktoré máme skladom, sú vystavené v e-shope.

 

Čo keď mi okuliare nebudú sedieť?

V prípade, že by Vám okuliare nesedeli, tak ich bezodkladne po obdržaní zašlite spoločně s vyplneným reklamačným formulárom späť na adresu našej firmy uvedenou vo formulári. Budú Vám vrátené peniaze za tovar.

 

Čo keď mi tovar príde poškodený?

V prípade, že Vám tovar príde akokoľvek poškodený, tak ho bezodkladne po obdržaní zašlite společno s vyplneným reklamačným formulárom späť na adresu našej firmy uvedenou vo formulári a my Vám obratom zašleme tovar nový.

 

Odesielate tovar do Česka?

Tovar zakúpený na e-shope Wayfarer.sk do Česka nezasielame. Pre zákazníkov s dodacou adresou v Česku funguje partnerský e-shop Wayfarer.cz.

 

Veľkoobchod

Pre potenciálnych obchodných partnerov, ktorí by mali záujem o náš tovar vo väčšom množstve, máme pripravený veľkoobchodný cenník, ktorý Vám radi pošleme. 

Search engine powered by ElasticSuite