Užívateľ

Prečo  Wayfarer?

Máte dosť preplnených e-shopov, fejkových zľiav a drahých značiek

Potom ste tu správne. Pretože my na Wayfarer cibríme ucelenú smart ponuku pánskej módy za férové ceny.

Pre značky, ktoré sú ochotné platiť za reklamný priestor, nemáme miesto. Vyberáme iba tie, ktoré vám prinesú užitočnú pridanú hodnotu.

Staráme sa o to, aby u nás bolo všetkého tak akurát a výber skladáme jednoducho, aby ste ľahko našli presne to, čo hľadáte.

Utrácate kopec peňazí za oblečenie, a napriek tomu nemáte čo na seba?

Našu ponuku sme postavili na princípoch minimalistickej skrine, ktorú vám týmto otvárame. Obsahuje základné prvky, ktoré môžete všestranne kombinovať. S minimálnym úsilím tak vytvoríte outfity, vďaka ktorým uspejetev dôležitých životných situáciách, ako je napríkladpracovný pohovor,svadba alebo prvé rande.

Skúšobná kabínka vo vašej obývačke?

Ušetríme vám čas a energiu od preplnených nákupných centier, stiesnených skúšobných kabínok a neochotných, na radu skúpych, asistentiek predaja. Vyberte si čokoľvek, objednajte a zriaďte si skúšobnú kabínku u vás doma. Keď vám niečo nesadne, tovar jednoducho a rýchlo vymeníme. Pozrite sa ako funguje náš proces výmeny.

Chcete nájsť svoj osobitý štýl obliekania?

Pripravili sme pre Vás jednoduchý návod, ako ho dosiahnuť. Náš prístup sa voláfree-style elegancia, ktorú podporujeme vlastnou kolekciou oblečenia pod značkouZapana.

Komunita Wayfarer

Prinášame vám istotu, že sa na nás môžete spoľahnúť, nech ste na svojej ceste životom kdekoľvek. Preto sme vytvorili unikátny partnerský program s benefitmi, ktorými vám ešte viac spríjemníme nákup. Zaregistrujte sa pred prvou objednávkou a môžete okamžite čerpať svoju výhodnú zľavu a doručovacie služby zdarma.

Vydajte sa s nami cestou módy, radi vás prevedieme.

Naše hodnoty

Nadčasovosť

Stálou ponukou základných kúskov vychádzame z tradičného pánskeho šatníka. Vďaka chytrej kombinácii s módnymi doplnkami a stylingom ich premeníme na nadčasové outfity, ktoré oslovia moderných mužov naprieč všetkými generáciami.

Tím

Sme nadšený a motivovaný TÍM a svoju prácu robíme s láskou k ľuďom aj k móde. Navzájom sa rešpektujeme, oceňujeme, sme féroví, dôverujeme si a ťaháme za jeden koniec. Máme zmysel pre humor a často spolu trávime čas aj inde ako v práci. To nám dáva nadhľad na dopad nášho úsilia ako na celý tím, tak aj na vás.

Dôvera

Ponúkame férový produkt za férovú cenu. A rovnako, ako starostlivo vyberáme produkty, tak sa staráme aj o vás. Vzťahy sú pro nás naozaj dôležité. Aktivne riešime prípadné problémy, navrhujeme možnosti riešenia. Kľúčom je dôvera, ktorú sa snažíme budovať ústretovosťou, starostlivosťou, partnerským programom a vytváraním hodnôt. Spoľahnite sa na našu dlhodobú oporu. Ukážeme vám módne kúsky a vy si už len vyberte tie, ktoré vás zaujali.

Attention,

unfortunately our new system does not remember your old password, but do not despair!

Your new password will arrive in the e-mail.