My

-------

Príbeh začal ešte dávno predtým, než sme si začali hovoriť Wayfarer.

Zaváňa ľahko historkou pri stole v krčme, ako sme vtedy ventilovali svoje nadšenie pre obchodovanie na pláži v Chorvátsku s prenosnými pultmi zavesenými na ramenách. Zákazníci naše nadšenie zdieľali. Policajná hliadka však nie.

Nevzdali sme sa. Len sme na to už nešli od mora, ale takzvane od lesa.

Písal sa rok 2008, kedy sme založili obchod Wayfarer v Moravskosliezskom kraji blízko českých Beskýd.

-------

Naša cesta

-------

Vehementne sme začali prešľapávať cestičky, ktorými by sme mohli dostať trendy, pohodlné a pekné veci k svojim novým hrdým majiteľom.

Keďže bol náš tím naskrz preliezaný testosterónom, zamerali sme sa na pánsku módu. Rýchlo nám ale došlo, že nežný element je potrebný v živote, rovnako ako v obchode. Preto sme rozšírili sortiment o dámske oblečenie a doplnky.

V momente, keď kanceláriami bublalo: "Rozbehnutý vlak nezastavíš!", prišla víza, ktorej meno nesmieme vysloviť. Táto vec z roku 2019 je pomerne čerstvá a my z boja síce vyšli s niekoľkými bolestivými šrámami, ale za to odhodlanejšie uspokojiť rozmanité túžby našich zákazníkov.

Tešia nás šťastné tváre obalené oblečením a doplnkami z našich regálov. Keď vidíme, že sú to práve naše veci, ktoré ľuďom robia radosť, sme nadšení ešte viac, než tenktát na úteku v Chorvátsku.

Ďakujeme, že ste s nami a veľmi si vás vážime.

Váš Jarek za srdce Wayfarer
a jeho najlepší tím Vít, Adam, Kamil, Michal, Verča, Maruška, Nicol, Kristína, Zuzka, Terka, Peter, Verča, Bety, Monika, Natália a Gabka.

-------

Search engine powered by ElasticSuite