×

Registrácia

Informácie o profilu

Prihlasovacie údaje

alebo sa prihlásiť

Musíš zadať meno
Musíš zadať priezvisko
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadať e-mailovú adresu
This email is already registered!
Robot detected, account not created.
Musíš zadať heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš súhlasiť s obchodnými podmienkami
Zle zadaný email alebo heslo
REGISTRUJ SA HNEĎ

Chceš získať stále zľavy na Wayfarer.sk?

Zaregistruj sa a začni využívať výhody vernostného programu. Všetky nákupy na našom e-shope evidujeme a sčítavame. Stačí, aby súčet všetkých všetkých tvojích objednávok dosiahol hodnoty 120 € a od ďalšej objednávky už nakupuješ s trvalou zľavou a poštovným zadarmo. Verných zákaznikov delíme do štyroch skupín.

A ČO TAK DOPRAVU ZDARMA?

Ako získať poštovné zadarmo? Jednoducho! Stačí sa zaregistrovať a urobiť cez svoj účet objednávky v celkovej hodnote 120 €. Automaticky si ťa potom náš systém zaradí ako bronzového zákazníka, ktorý už dopravu pri žiadnej z ďalších nákupov platiť nemusí, a naviac budeš mať možnosť čerpať zľavy, ktoré Ti už nikto neodoprie! Vernosť u nás sa jednoducho vyplatí!

NOVÁČIK

Vitaj v rodine Wayfarer! Odteraz, ako čerstvo registrovaný zákazník, u nás nakupuj so zľavou 3 % (platí na všetky nezľavnené produkty). Všetky nákupy v našom e-shope evidujeme a sčítame. Akonáhle súčet tvojich objednávok dosiahne čiastku v hodnote 120 €, povýšime ťa na bronzového zákazníka, za čo získaš väčšiu zľavu a navyše aj poštovné zadarmo. Utrácať sa vypláca! 

 

BRONZOVÝ ZÁKAZNÍK

Účet bronzového zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 120 € a pri ďalších nákupoch trvalo využívaš 5 % na všetky nezľavnené produkty a ešte budeš mať aj dopravu zdarma.

 

STRIEBORNÝ ZÁKAZNÍK

Účet strieborného zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 200 € a pri ďalších nákupoch trvalo užívaš 7 % na všetky nezľavnené produkty a ešte budeš mať aj dopravu zdarma.

 

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Účet zlatého zákazníka Ti aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 400 € a pri ďalších nákupoch trvalo užívaš 10 % na všetky nezľavnené produkty a ešte budeš mať aj dopravu zdarma.

 

PRAVIDLA VERNOSTNÉHO PROGRAMU

1. Program je určený iba pre registrovaných koncových zákazníkov. Registráciu koncového zákazníka je možné uskutočniť pri nákupe v našom e-shope pred dokončením objednávky.

2. Pokiaľ chceš využívať výhody vernostného programu, musíš uskutočňovať všetky objednávky po prihlásení.

3. Aktuálny súčet všetkých realizovaných objednávok zistkaš po prihlásení v sekcií "Moje objednávky".

4. O aktivácií účtu bronzového, strieborného alebo zlatého zákazníka ťa budeme informovať e-mailom a po prihlásení do e-shopu sa Ti automaticky zobrazia výhodnejšie ceny. 

5. Vyhradzujeme si právu na akukoľvek zmenu pravidiel a odmien vernostného programu.

Registráciou získavaš nielen dokonalý prehľad o svojích objednávkach a informácie o chystaných akciach a zľavách, ale taktiež možnosť nakupovať za veľmi výhodné ceny.

Vernosť sa vypláca!

REGISTRUJ SA HNEĎ

Attention,

unfortunately our new system does not remember your old password, but do not despair!

Your new password will arrive in the e-mail.